91147-2021 - Frivillig förhandsinsynSverige-Varberg: Säkerhetstjänster
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2009/81/EG
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sensorkameror
Referensnummer: SN 2021/0042
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Se bifogad bilaga
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
35125100 Sensorer, 35125300 Övervakningskameror
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen