2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transporttjänster av olika fordonstyper inom Sala kommun
Beskrivning: Transporttjänster av olika fordonstyper inom hela Vafabmiljös region
Intern identifierare: 2025/751-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000