2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resebyråtjänster och Konferensförmedlingstjänster, SLL1520, 2024
Beskrivning: Upphandlingen utgör en samordnad ramavtalsupphandling och omfattar Resebyråtjänster och Konferensförmedlingstjänster till Region Stockholms förvaltningar och bolag. Upphandlingen består av två (2) avtalsområden: Avtalsområde 1 Resebyråtjänster Avtalsområde 2 Konferensförmedlingstjänster
Intern identifierare: FSN 2023-0372
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63500000 Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer
Ytterligare klassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsinfordran