9130-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sjukhusmåltider – Patientmåltider till Lycksele sjukhus
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Patientmåltider till Lycksele sjukhus
Beskrivning: Upphandling av patientmåltider till Lycksele sjukhus, Region Västerbotten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15894220 Sjukhusmåltider
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103914:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Möjlighet till förlängning av avtalet i upp till 12 månader.