2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling avseende Lösningsarkitekt inom bilddiagnostik
Beskrivning: Specifik upphandling avseende Lösningsarkitekt (kompetensnivå 5) inom bilddiagnostik till Karolinska Universitetssjukhuset.
Intern identifierare: K 2025-7949
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000