See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yttre skötsel Studenstaden inklusive snöröjning
Beskrivning: Upphandlingen avser yttre skötsel inklusive snöröjning i fyra av studentstadens områden. De områden som omfattas av upphandlingen är Djäknegatan låghus, Djäknegatan höghus (ink Djäknegatan Montessori), Flogstavägen Hamberg och Väktargatan. Beskrivning av uppdragets genomförande framgår av upphandlingsunderlaget inklusive bilagor.
Intern identifierare: UH 2024-000382
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
Ytterligare klassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000