2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lås & låssystem Katrineholms kommun och KFAB
Beskrivning: Produkter och tjänster inom lås och därtill förknippade tjänster för Katrineholms kommun samt KFAB.
Intern identifierare: TI 2025-1182
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000