91453-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Wordpresskonsulter (K)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelWordpresskonsulter (K)
BeskrivningRamavtal: Webbutvecklingspartner med expertis inom Wordpress, backend-, och frontendutveckling med Vue.js och programmeringsspråk som Javasript, PHP, CSS och HTML 5.
Intern identifierare2023.513 KS
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72212200 Programvaruutvecklingstjänster för nätverk, Internet och intranät, 72413000 Webbsideutformningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000