2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkskötsel och renhållning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar en entreprenad för tillsyn, skötsel, renhållning, planerat och visst avhjälpande underhåll och vissa administrativa arbetsuppgifter omfattande objekt i och ytor i Bs allmänna platsmark.
Föregående meddelande: 002536-2023
Intern identifierare: TND/2022:985
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000