2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och underhåll av utomhusvarningssystem
Beskrivning: Myndigheten för samhällsskydd och beredskap (MSB) har för avsikt att upphandla service och underhållstjänst av utomhusvarningssystemet M95 "hesa Fredrik" enligt beskrivning i upphandlingsdokumenten med bilagor. Avsikten är att teckna avtal med en (1) leverantör för hela leveransen. Anbud som inte uppfyller samtliga obligatoriska krav kommer att förkastas. Vi emotser ert anbud med intresse.
Intern identifierare: 24/168
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50711000 Reparation och underhåll av elektrisk utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000