2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anläggningsmaskiner
Beskrivning: Trelleborgs kommun inbjuder till att lämna anbud på Anläggningsmaskiner.
Intern identifierare: KS 2026/28
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000