See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elektroder till defibrillatorer
Beskrivning: Tredjeparts elektroder till Mindrays defibrillatorer D1 och D30.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Elektroder till utrustning D1 out-bag
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115133:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Elektroder till utrustning D30 out-bag
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115133:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Elektroder till utrustning D30 in-bag
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115133:Lot:3