Upphandling av mejerivaror till Region Skånes produktionskök i Ängelholm, Hässleholm, Kristianstad, Ystad, Patienthotellet i Lund, livsmedelsförsörjningen vid Helsingborgs lasarett, SUS Lund, SUS Malmö och Dockplatsen