2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulter för byggplatsuppföljning (BPU) till projekt Malmporten, Luleå
Beskrivning: Konsulter för byggplatsuppföljning
Intern identifierare: 25-06560
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71520000 Övervakning av bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000