91780-2018 - ResultatSverige-Kristanstad: Förvaringsskåp
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kläd- och förvaringsskåp
Referensnummer: 1701687
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44421720 Förvaringsskåp
II.1.4.
Kort beskrivning
Skåp för klädförvaring i omklädningsrum, förvaring samt mindre förvaringsskåp.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen