2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling Specialiststöd/utvecklare 'Stödwebbarna' (3 år erf)
Beskrivning: Utveckla funktionalitet i Stödwebbarna, Stödwebben, OmnI, KLOT, REX, och relaterade system, samt åtgärda fel och brister i ovanstående system. Den här upphandlingen är nummer 3 av 3, där 3 konsultroller i 1 enskilt uppdrag ska bemannas.
Intern identifierare: FSN 2025-0535
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000