2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elbilspool
Beskrivning: Elbilar till en bilpool.
Intern identifierare: Trollhättan 2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatoriska svar
Beskrivning: Elbilar till bilpool.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Obligatoriska svar (1)
Intern identifierare: Trollhättan 2025-01