Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 31681410 Elmateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 31224400 Anslutningskablar, 31300000 Isolerad metalltråd och kabel, 31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör, 31681000 Eltillbehör, 31681400 Elkomponenter, 32321200 Audiovisuell utrustning, 32321300 Audiovisuellt material, 32351300 Tillbehör till audioutrustning, 50000000 Reparation och underhåll, 71314100 Tjänster på elområdet
Leveransplats
Postadress: Högskolan i Borås
Ort: Borås