91893-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Transporttjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transporttjänster
Beskrivning: Trelleborgs kommun inbjuder till att lämna anbud på Transporttjänster.
Intern identifierare: KS 2026/29
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000