2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitala Inköp av dagligvaror
Beskrivning: Avtalet gäller för hemtjänstpersonal som hjälper till med inköp av dagligvaror till medborgare.
Intern identifierare: 23/159
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsförfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del