Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kaffeautomater med serviceavtal för nya och befintliga kaffeautomater.
Referensnummer: 2020/1612
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 15860000 Kaffe, te och liknande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Tillhandahållande av kaffeautomater med serviceavtal till både nya och befintliga kaffeautomater inom Region Jönköpings län. I serviceavtalen ingår underhåll och påfyllning av tillbehör.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42968100 Dryckesautomater, 50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen