2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Trafikplaneringssystem
Beskrivning: Vi bjuder in leverantörer att visa sina IT-system för trafikplanering. Vi vill skapa oss en bild av vad som finns på marknaden, så att vi kan ställa relevanta krav i vår kommande upphandling.
Intern identifierare: 24RS217
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30196000 Planeringssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster