92241-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Delprojektledare inriktning mark järnväg Västra Götaland
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDelprojektledare inriktning mark järnväg Västra Götaland
BeskrivningResurskonsult Delprojektledare inriktning mark järnväg Västra Götaland
Intern identifierareKOM-419060
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDelprojektledare inriktning mark järnväg Västra Götaland