92303-2017 - ResultatSverige-Skellefteå: Färgläggning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Omlackering av bussar.
Referensnummer: UH-2016-230
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98314000 Färgläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
För Skelleftebuss AB:s räkning upphandlas omlackering och dekaler på bussar.
Minst 2 bussar ska lackeras samtidigt.
Bilaga omfattningsbeskrivning anger våra krav och önskemål på utförandet.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34121000 Bussar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen