9239-2026 - Resultat
Sverige – Byggteknisk projektledning – Anbudsinbjudan DIS Projektledare - Projektledare för VA-relaterade investeringsprojekt, dnr. 25/01686
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnbudsinbjudan DIS Projektledare - Projektledare för VA-relaterade investeringsprojekt, dnr. 25/01686
BeskrivningProjektledare
Typ av förfarandeSelektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71541000 Byggteknisk projektledning
Ytterligare klassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning, 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Beskrivningprojektledare