2. Förfarande
Förfarande
Titel: FK-Play 2026
Beskrivning: Upphandligen omfattar Försäkringskassans behov av att skapa, redigera, publicera, analysera och konsumera inspelade filmer och poddar, både för intern kommunikation via intranätet och för extern kommunikation och information till medborgare via den externa webbplatsen.
Intern identifierare: FK 2026/002610
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92110000 Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster, 92112000 Tjänster i samband med film- och videoproduktion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: FK-Play 2026