92583-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstransport – TI 2023-1131 Transporter för Telge Återvinning gällande tömning av mark- och underjordsbehållare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1131 Transporter för Telge Återvinning gällande tömning av mark- och underjordsbehållare
Beskrivning: Upphandling gällande tömning av mark och underjordsbehållare med kranbil med lastväxlare med och utan släp.
Intern identifierare: 23/107
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000