2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift Ribersborgs kallbadhus
Beskrivning: Malmö stad, Fritidsförvaltningen (bad-, rekreation- och fritidsgårdsavdelningen), genom upphandlingsenheten, inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud avseende upphandling av drift av Ribersborgs kallbadhus i enlighet med de krav och villkor som framgår av detta förfrågningsunderlag. Upphandlingen syftar till att koncession tilldelas en (1) leverantör.
Intern identifierare: FRI-2025-97
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000