See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Taxiresor för Sjöfartsverkets lotsar inom lotsområde Gävle
Beskrivning: Taxiresor för Sjöfartsverkets lotsar inom lotsområde Gävle, Sundsvall och Härnösand.
Intern identifierare: 25-06148
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Taxiresor för Sjöfartsverkets lotsar i Gävle, Sundsvall och Härnösand
Intern identifierare: 1810802-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1 - Gävle
Beskrivning: Taxiresor för Sjöfartsverkets lotsar i Gävle
Intern identifierare: 1810803-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2 - Sundsvall
Beskrivning: Taxiresor för Sjöfartsverkets lotsar i Sundsvall
Intern identifierare: 1810804-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3 - Härnösand
Beskrivning: Taxiresor för Sjöfartsverkets lotsar i Härnösand
Intern identifierare: 1810805-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1810806-4