2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter 2025
Beskrivning: Upphandlingens syfte är att Folktandvården ska ingå ett Ramavtal där Leverantören efter Avrop ska tillhandahålla och leverera vad som omfattas av upphandlingsdokumenten avseende Profilprodukter 2025 FTV 2508–0414 till de avropande klinikerna inom Folktandvården Stockholms län AB. Närmare information om Upphandlingens omfattning i detalj framgår av de samlade Upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123118:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 22400000 Frimärken, checkformulär, sedlar, aktiebrev, reklamtrycksaker, kataloger och manualer, 37525000 Ballonger och bollar, 37520000 Leksaker