2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och underhållstjänster av luktreducerare inom VA och Avfall
Beskrivning: Omfattar service och underhåll av luktreducerare, som också omfattar aktivt kol.
Intern identifierare: 24SVOA231
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Service och underhållstjänster av luktreducerare inom VA och Avfall