Tool for risk management and risk analysis in projects and programmes
Referensnummer: 22/00193
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72212460 Programvaruutvecklingstjänster för analys, forskning, matematik eller prognos
II.1.4.
Kort beskrivning
Tool for risk management and risk analysis in projects and programmes.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48460000 Programvara för analys, forskning, matematik eller prognos, 48461000 Programvara för analys eller forskning, 48463000 Programvara för statistik
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen