93032-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Kristianstad: Tryckning och tillhörande tjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster
Referensnummer: 2021-O001887
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Tryckeritjänster
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 22100000 Tryckta böcker, broschyrer och foldrar, 22450000 Trycksaker med säkerhetstryck, 22458000 Måttbeställda trycksaker, 79811000 Digitaltryckning, 79820000 Trycktjänster, 79823000 Tryckning och leverans
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen