2. Förfarande
Förfarande
Titel: Naturvårdande slåtter och gallringsskötsel
Beskrivning: 1. Gallringskötsel av sly, grenar och buskar i bostadsnära naturområden 2. Naturvårdslåtter med häst och tvåhjulig slåtterbalk
Intern identifierare: TN 2025/0624
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker
Ytterligare klassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster, 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Naturvårdslåtter med häst och tvåhjulig slåtterbalk
Beskrivning: Naturvårdslåtter med häst och tvåhjulig slåtterbalk
Intern identifierare: Naturvårdslåtter med häst och tvåhjulig slåtterbalk
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Gallringskötsel av sly, grenar och buskar i bostadsnära naturområden
Beskrivning: Gallringskötsel av sly, grenar och buskar i bostadsnära naturområden
Intern identifierare: Gallringskötsel av sly, grenar och buskar i bostadsnära naturområden