93082-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Teknisk besiktning och provning – Revisions och leveransbesiktning Brandlarm Motala
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisions och leveransbesiktning Brandlarm Motala
BeskrivningUppdraget avser att utföra revisionsbesiktning och leveransbesiktning av brandlarm enligt gällande regelverk.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119174:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71631000 Teknisk besiktning, 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster