2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mark-och anläggningsentreprenader, ramavtal, Enköpings kommun
Beskrivning: Ramavtal för mark-och anläggningsentreprenader. Både för utförande- och totalentreprenader.
Intern identifierare: TF2024/846
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000