9326-2019 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Möbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler för kontor, konferens och övriga offentliga miljöer
Referensnummer: ASK 18.053
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning