93278-2021 - ÄndringSverige-Östhammar: Taxitjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Färdtjänst och skolskjuts med taxi 2021
Referensnummer: KS-2021-43
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60120000 Taxitjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Färdtjänst och skolskjuts med taxi i Östhammars kommun.
Upphandlingsförfarande
Upphandlingen genomförs i enlighet med lag (2016:1145) om offentlig upphandling, LOU, med ett Öppet förfarande.
Sista anbudsdag
Anbud ska vara Östhammars kommun tillhanda senast
2021-02-26 23:59