93296-2021 - ÄndringSverige-Mellerud: Trädgårdstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Yttre Skötsel Melleruds kommun
Referensnummer: UH-2020-58
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77300000 Trädgårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Melleruds kommun avser att upphandla leverantör som ska sköta den yttre skötseln vid kommuns fastigheter i delområdena Mellerud och Dals Rostock, enligt underlag. Exklusive gräsklippning