93410-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Undersökningar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skolenkäten
Referensnummer: 2021:5365
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79311000 Undersökningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverantören åtar sig att tillhandahålla genomförande av Skolenkäten
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79311100 Utformning av undersökningar, 79311200 Genomförande av undersökningar, 79311300 Undersökningsanalys
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen