Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeri, skyltar & bildekor
Referensnummer: 2021/0117-VKF
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med upphandlingen är att säkerställa leveransen gällande skyltar, dekaler, foliering av fordon samt tryckeritjänster av olika typer av affischer, faktablad och broschyrer.
Upphandlingens värde
Upphandlingens värde fördelat på 4 år uppskattas till ca 2500000kr
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 22459100 Reklamdekaler och -klistermärken, 34928472 Skyltar, 44423400 Skyltar och liknande föremål, 79820000 Trycktjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen