2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitala infartskyltar - Arvika
Beskrivning: Upphandlingen avser 3 stycken digitala infartskyltar i Arvika kommun.
Intern identifierare: Dnr 2025-280
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar
Ytterligare klassificering (cpv): 31523200 Permanenta informationsskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000