See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ombyggnation utemiljö vendelgården
Beskrivning: Ombyggnation av utemiljö vid äldreboendet Vendelgården.
Föregående meddelande: 543210-2025
Intern identifierare: 2025-47
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000