2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss System för digital cytologi
Beskrivning: Extern remiss innan publicering av upphandling System för digital cytologi.
Intern identifierare: 2026-O000261
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 33790000 Laboratorieglas, hygieniskt eller farmaceutiskt glas