See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: infodring avloppsledningar
Beskrivning: Ramavtal för infodring av avloppsledningar med flexibelt foder
Intern identifierare: 2024-115
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90480000 Skötsel av avloppsnät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000