93703-2021 - ÄndringSverige-Visby: Kollektivtrafik på väg
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trafik 2023
Referensnummer: RS 2019/565
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60112000 Kollektivtrafik på väg
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar allmän linjelagd kollektivtrafik och särskild kollektivtrafik/skolskjutsar på Gotland.