See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nyproducerade möbler
Beskrivning: Delområde A - Möbler och inredning för offentlig-, personal-, och omsorgsmiljö Delområde B - Möbler och inredning för elever i skolmiljö Delområde C - Möbler och inredning för elever i förskolemiljö Delområde D - Gardiner
Föregående meddelande: 005242-2023
Intern identifierare: 390/22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Gemensamma krav Nyproducerade möbler
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde A
Beskrivning: Delområde A - Möbler och inredning för offentlig-, personal-, och omsorgsmiljö
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde B
Beskrivning: Delområde B - Möbler och inredning för elever i skolmiljö
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde C
Beskrivning: Delområde C - Möbler och inredning för elever i förskolemiljö
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde D
Beskrivning: Delområde D - Gardiner