2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordons- och däckservice för Robertsfors kommun
Beskrivning: Fordons- och däckservice till personbilar samt släpvagnar till dessa samt tyngre fordon för Robertsfors kommun
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Service och reparationer av personbilar upp till 3500 kg samt släpvagnar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125886:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning, 50111000 Skötsel, reparation och underhåll av bilpark, 50112000 Reparation och underhåll av bilar, 50114000 Reparation och underhåll av lastbilar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Service och reparationer av fordon och maskiner över 3500 kg
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125886:Lot:2