Slamtransporter och tillverkning av anläggningsjord
Referensnummer: IU22/38
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90513700 Transport av slam
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser bortforsling av avvattnat, rötat, slam och tillverkning av anläggningsjord från anläggningar i Falkenbergs och Varbergs kommuner.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering, 90513600 Avlägsnande av slam, 90513800 Behandling av slam, 90513900 Hantering av slam
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen