93837-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Laboratorietjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Laboratorietjänster för miljöanalyser
Referensnummer: 714-A125.538/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71900000 Laboratorietjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling gällande laboratorietjänster för miljöanalyser.